Whatsapp: 0 539 811 18 18

Gülüş Estetiği ve Dudaklar

Genç bireylerde dudaklar dolgundur, gülümseyen mutlu bir ifade içerir. Gülüş estetiğinde dudaklara diş hekimi direkt müdahale etmese de endirekt olarak dudaklar bundan etkilenir.

Bazen dudaklar normal duruşta düz bir çizgi ile ifade edilir. Yani, gülümseme değil de düz çizgi halinde hatlar mevcut olur, bu da dişlerde aşınma olduğunu ve dudaklara yaptığı desteğin azaldığını ifade eder. Yada çok aşınmış dişlerde dudak çizgileri aşağıya doğru sarkar. Bu da yine kişinin daha yaşlı görünmesine yol açar. Dişlerin boyu biraz uzatılarak kişiye daha mutlu ve genç bir görünüm sağlanabilir.

Gülüşü ile alakalı sorun yaşayan herkes gülüş estetiğinden faydalanabilir. Fotoğraf çektirirken, gülerken, konuşurken dişlerini göstermemeye çalışan özgüven eksikliği yaşayan insanlar gülüş estetiğinden yararlanabilirler.

Başlangıçta sanki çözülemeyecek bir şeymiş gibi görünen bu sorun, belki çok küçük müdahalelerle hallolabilir. Beyazlatmadan tutun, bir iki dişe müdahaleye kadar birçok yöntemle gülüş estetiğini sağlamak mümkündür.

Detaylı Bilgi ve İletişim Formu

Güvenlik Kodunu Giriniz Kod Değiştir