Whatsapp: 0 539 811 18 18

Diş Estetiği Fiyatları

Gülüş tasarımı kişinin daha güzel gülümsemesini sağlamak için kullanılan tekniklerin bütünüdür. Bu amaçla pek çok teknik kullanılır. Bunlardan biri diş beyazlatmadır. Herkes çok iyi bilir ki diş beyazlatma dişlerin mevcut halini koruyarak sadece rengini açma işlemidir. İkinci metot ise porselen laminaların kullanımı veya full porselen kaplamaların kullanımıdır.

Bunlar dişlerde şekil ve renk bozukluğu birlikte ise kullanılan yöntemlerden biridir. Dişlerin bir tanesine veya birçoğuna porselen kaplamalar veya porselen laminalar yaparak güzel bir gülüş elde etmek mümkündür.

üçüncü yöntem ise kozmetik düzeltme denilen yöntemdir. Eğer dişlerdeki çapraşıklıklar minör durumdaysa yani az ise, o zaman bir takım düzeltme işlemleri ile dişlere herhangi bir porselen uygulaması yapmadan bu çapraşıklıkları düzeltmek mümkündür.

İr diğer yöntem de botoks uygulamasıdır. Bazı kimseler gülerken diş etleri çok görünür, bunun önüne geçmek için yapabilecekleri çok fazla şey olmaz. Botoks burada kişilerin imdatına yetişen bir tedavi yöntemidir. Botoks uygulanılan durumlarda kişinin gülüşünde kaslarında değişiklik yapılmış olur. Dolayısı ile daha güzel gülümsemesi sağlanmış olur.

Bir diğer yöntem bir takım dolgu materyalleridir. Bunlara dudakları daha dolgun göstermek için kullanılan dolgu materyalleri ifade edilebilir. Aslına bakılırsa gülüş tasarımında kullanılan pek çok yöntem vardır. Bunların bir tanesi değil, birkaç tanesini veya hepsini bir kişinin üzerinde uygulamak ta mümkündür.

çünkü aynı kişiye hem daha dolgun dudaklar sağlayabilmek için dudaklarının kalınlaştırılması, aynı zamanda porselen laminalarla gülüşün değiştirilmesi, belki çok dikkat çekmeyen bölgelerin de ön dişlerle uyumunu sağlamak için diş beyazlatma yöntemlerinden faydalanılması gibi kombine bir uygulamanın yapıldığı durumlar çok daha yaygındır.

Diş etlerine yapılan estetik uygulamalar, uygun maliyetli tedaviler olduğu gibi hemen sonuç veren, kişiyi hemen mutlu eden, ağrı, acı olmadan kısa zamanda kişinin günlük yaşamına dönmesini sağlayan tedavilerdir.

Maliyet konusu hassas bir konudur. Farklı işlemler gerektiğinde maliyetler de farklılaşabilir.

önemli olan, uygulamayı yapacak olan hekimin konu hakkında bilgi ve beceriye sahip olmasıdır.  Ama genel olarak maliyet kişiyi çok fazla yormayacak şekildedir.

Detaylı Bilgi ve İletişim Formu

Güvenlik Kodunu Giriniz Kod Değiştir